Nasz zespół

Dagmara Hartleb

Dagmara Hartleb

Lek. stom.

 

W 2006 roku ukończyłam Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od tamtego czasu stale biorę udział w szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje, aby móc zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania problemów w dziedzinie całej stomatologii. Praca, którą wykonuję, jest dla mnie życiową pasją.

Każdemu staram się pokazać, jak ważny jest jego uśmiech, nie tylko dla wyglądu, ale również dla zdrowia całego organizmu.

Poza pracą uwielbiam podróże, sport, fitness czytanie książek i zwierzęta.

Donat Mayer

Donat Mayer

Lek. stom. w Skydental

 

W 2012 roku ukończyłem Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Staram się zapewniać usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie oraz komfort i przyjazną atmosferę podczas wizyty. W swoim zawodzie najbardziej lubię radość Pacjentów po zakończonym leczeniu i ich piękny zdrowy uśmiech. Uważam, że profesjonalny sprzęt, doświadczony, zgrany i ambitny zespół, jaki jest w Skydental zawsze stanowią gwarancję sukcesu w leczeniu.

Jestem żywiołowym i pełnym uśmiechu człowiekiem i takie podeście przekazuje także współpracownikom i Pacjentom.

Natalia

Natalia

Higienistka. Lider zespołu Skydental

 

Pierwszy kontakt z pacjentem to moja rola. Uśmiech, fachowość, zaangażowanie to moja codzienność. Odpowiadam za informowanie Pacjentów o terminach wizyt, przypominanie o koniecznych badaniach, aktualizacji harmonogramów leczenia. Staram się, aby każda wizyta była zaplanowana w czasie odpowiadającym Pacjentowi i jednocześnie możliwym dla naszych lekarzy. Kluczem jest tu doskonała organizacja pracy i entuzjazm.

Moją wielką pasją są zwierzęta oraz kulinaria.

Krzysztof

Krzysztof

Manager w Skydental

 

Jestem managerem w Skydental. Odpowiadam za wszystkie sprawy związane z funkcjonowaniem gabinetu od spraw technicznych po organizacyjne. Wszystkim, co jest ważne dla gabinetu, a niewidoczne gołym okiem jest kręgu moich zainteresowań. Jestem perfekcjonistą i estetą – wszystko, co robię, zawsze doprowadzam do doskonałości.

Prywatnie jestem wielkim miłośnikiem motoryzacji, zwłaszcza w wydaniu wyścigowym.