Nasz zespół

Dagmara Hartleb

Dagmara Hartleb

Lek. stom.

 
W 2006 roku ukończyłam Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od tamtego czasu stale biorę udział w szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje, aby móc zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania problemów w dziedzinie całej stomatologii. Praca, którą wykonuję, jest dla mnie życiową pasją.

Każdemu staram się pokazać, jak ważny jest jego uśmiech, nie tylko dla wyglądu, ale również dla zdrowia całego organizmu.

Poza pracą uwielbiam podróże, sport, fitness czytanie książek i zwierzęta.

Natalia

Natalia

Higienistka. Lider zespołu Skydental

 

Wspieram zespół lekarzy jako asystentka, ale również przeprowadzam zabiegi higienizacyjne, sprawuję opiekę nad pacjentami w zakresie doradztwa związanego z profilaktyką próchnicy i higieny jamy ustnej.Cechuje mnie doskonała organizacja pracy oraz wielki entuzjazm.

Moją wielką pasją są zwierzęta oraz kulinaria.

Iwona

Iwona

Asystentka

 

Od dawna związana ze Skydental, przeszłam przez wszystkie szczeble zaangażowania. Mój ogromny zapał do pracy oraz talent do nauki nowych rzeczy zaowocował dołączeniem na stałe do zespołu. Staram się być pomocna we wszystkich aspektach funkcjonowania gabinetu. Jestem zafascynowana nową pracą i staram się by każdego dnia była wykonywana jak najlepiej. 

 W kręgu moich zainteresowań jest moda oraz strzelectwo sportowe.