lekarzLek.stom. Dagmara Hartleb

W 2006 roku ukończyłam Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od tamtego czasu stale biorę udział w szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje, aby móc zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania problemów w dziedzinie całej stomatologii. Praca, którą wykonuję, jest dla mnie życiową pasją.

Każdemu staram się pokazać, jak ważny jest jego uśmiech, nie tylko dla wyglądu, ale również dla zdrowia całego organizmu.

Poza pracą uwielbiam podróże, sport, fitness czytanie książek i zwierzęta.

Lek. stom. Dagmara Hartleb

Skydental tworzy zespół doświadczonych stomatologów z Wrocławia, którzy od początku dokładają wszelkich starań, aby atmosfera gabinetu zachęcała do kontrolnych wizyt, które zostaną przez Państwa zapamiętane jako wyjątkowo przyjazne.

Nasz gabinet stomatologiczny we Wrocławiu jest miejscem, które wciąż stawia sobie wysokie wymagania w relacjach z Pacjentami oraz w metodach ich leczenia. Przede wszystkim stale podnosimy swoje kwalifikacje w zakresie stomatologii ogólnej podczas kursów odbywających się zarówno we Wrocławiu, jak i poza jego granicami. W trakcie tych spotkań konsultujemy się z wybitnymi specjalistami i ekspertami z zakresu stomatologii, implantologii stomatologicznej czy ortodoncji. Za każdym razem staramy się nasycić jak największą ilością informacji, ponieważ najważniejszą rzeczą dla nas jest Państwa piękny i zdrowy uśmiech.

Pracujemy wyłącznie na sprzęcie najwyższej klasy. Pozwala to między innymi na skrócenie Państwa leczenia. Większość zabiegów wykonujemy w powiększeniu.

W dzisiejszych czasach zdrowy i piękny uśmiech dodaje pewności siebie i pomaga osiągnąć sukces. Dlatego też w naszym gabinecie, mieszczącym się we Wrocławiu przy ul. Partynickiej 27c, mogą Państwo skorzystać również z konsultacji ortodontycznej. Zajmujemy się leczeniem nie tylko dorosłych, ale również dzieci i młodzieży.